Pokazywanie postów oznaczonych etykietą projekt trendy. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą projekt trendy. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 24 czerwca 2013

Projekt Trendy Tydzień 7 Podsumowanie + Losowanie

Hoho, tyle zaległości mi się ostatnio nazbierało, że aż się boję zaczynać, ale w końcu trzeba się odkopać ;) Dzisiaj przychodzę z podsumowaniem ostatniego tygodnia TRENDY, który powinno było już być dobre 2 tygodnie temu, ale moje motto brzmi - lepiej późno niż później - :) Żeby też już nie przedłużać na końcu notki wiadomość o wylosowanej nagrodzie dla jednej z Was za udział w projekcie ;)

TYDZIEŃ SIÓDMY:


Zu (http://zumaluje.blogspot.com/)



















Anita Kulikowska (anitakulikowska89.blogspot.com/)

































No i to wszystko, koniec projektu! Bardzo, bardzo dziękuję Wam za udział i za wytrwałość. Nie sądziłam, że tak dobrze to pójdzie, i że będziecie takie systematyczne. Mam nadzieję, że wszystkie się dobrze bawiłyście i chętnie spotkacie się tutaj w nowym projekcie za jakiś czas ;) A teraz nie przedłużając, jak obiecałam każda z Was, która zmalowała co najmniej połowę projektu (nie było z tym problemu bo prawie wszystkie oddałyście wszystkie prace) miała szansę na nagrodę. Losowanie odbyło się dzisiaj i ....papamapampam, szczęśliwą jest:


Proszę Joannę o kontakt mailowy. I gratuluję! Wybrałam coś co sama lubię i już kilka razy polecałam, a nie każdy ma dostęp do tych małych cudaków więc oto co zwyciężczyni dostanie w paczuszce:


 xoxo, Nika

piątek, 14 czerwca 2013

Projekt Trendy Neopastele = Saran Wrap

Już dawno zrobiłam to zdobienie z myślą o projekcie, ale chciałam je powtórzyć bo nie do końca zadowolił mnie efekt. Przede wszystkim do metody saran wrap polecam wybieranie kontrastujących kolorów, wtedy efekt jest chyba najbardziej widoczny. Plus mama podkradła mi top coat i żeby czymś to wyrównać użyłam lakieru matującego, nie był to dobry zabieg ;P Teraz uznałam, że człowiek uczy się na błędach i mój pierwszy saran wrap wcale nie jest taki zły żeby całkiem go usunąć z pamięci. I jak?


Ogólnie nie miałam ostatnio czasu bo pochłonęły mnie prace weselne, jak przysiądę do menu, utworów, zabaw itd to po prostu nim się obejrzę jest wieczór i dzień minął ;) Po weselne inspiracje zapraszam na mój PINTEREST ;) A w kosmetyczce kolejny piasek do kolekcji i nowy top coat do wypróbowania. Miałyście?

 xoxo, Nika

wtorek, 11 czerwca 2013

Projekt Trendy Tydzień 6 Podsumowanie

Już przedostatni tydzień projektu, część z Was ma już wszystkie tygodnie za sobą, bardzo się cieszę, że podobał Wam się projekt bo to na pewno nie ostatnia taka inicjatywa z mojej strony ;) Żałuję, że sama się nie wyrabiam ;P Paczuszka dla jednej z Was jest już przygotowana, losowanie za około tydzień po podsumowaniu ostatniego tygodnia z paskami, a dzisiaj NEOPASTELE ;)

TYDZIEŃ SZÓSTY:


Zu (http://zumaluje.blogspot.com/)

















Anita Kulikowska (anitakulikowska89.blogspot.com/)


























I to tyle na dzisiaj. Jeszcze tylko Paski i oficjalny koniec projektu. Czego się nauczyłam? Że projekty są jak dzieci - widać po nich jak szybko leci czas! :P

P.S Zachęcam do obserwowania bloga na bloglovin lub/i facebooku bo już niedługo ma zniknąć lista obserwowanych. Wszystkie linki po prawej ;)

xoxo, Nika

poniedziałek, 3 czerwca 2013

Projekt Trendy Tydzień Piąty Podsumowanie

Naprawdę nie wierzę, że to już prawie koniec projektu trendy. Na początku nawet nie myślałam, że dojdzie do skutku, ale się udało. Tylko dzięki Wam, Waszemu zaangażowaniu i pomysłom i systematyczności. No dobra, nie przynudzam bo wiem, że jesteście ciekawe jak wygląda zestawienie prac z tygodnia piątego czyli ETNO!












Anita Kulikowska (anitakulikowska89.blogspot.com/)

















Zauważyłam,  że etno przysporzyło nam sporo kłopotów i interpretacyjnych i wykonawczych, ale efekt końcowy i tak wyszedł wspaniały. Już tylko jeden tydzień!

P.S Jak nowy wygląd bloga? Będę wdzięczna za sugestie jeśli coś należy dodać/usunąć/poprawić :)

xoxo, Nika

wtorek, 28 maja 2013

Projekt Trendy: Etno

Witam Was w ten mało udany pogodowo dzień... chyba będzie trzeba wznowić akcję przywoływanie wiosny bo nie zdążyłam się nacieszyć, a tu jesień ;P Dobra, nie będę narzekać ani na pogodę ani na to, że jestem chora bo mimo wszystko udało mi się zrobić kolejny mani do projektu trendy i jestem z siebie dumna :D Pierwszy raz robiłam azteckie wzory i miałam rację nie będąc ich fanką, ani mi się one nie podobają, ani nie są przyjemne w malowaniu. Podziwiam wszystkie dziewczyny, które ten wzór lubią i często malują. Ja bym prędzej wywaliła wszystkie lakiery przez okno niż wzięła się za to ponownie ;P Mimo wszystko, chyba wyszło całkiem przyzwoicie, na końcu dołożyłam jeszcze matowy top coat i na żywo wygląda fajnie, ale na zdjęciach matu nie było widać więc pokazuję sprzed matowienia :)


Na dniach poznacie nagrody za udział w projekcie dla jednej z Was, stay tuned! ;)

xoxo, Nika
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Pin